גם עיריית נשר בוחרת בפארק 4TECH

ביתה החדש של עיריית נשר קורם עור וגידים: הוועדה המקומית לתכנון ובנייה בחיפה החליטה בחודש שעבר להפקיד את התוכנית להקמת המבנה החדש במתחם התעסוקה הנבנה בימים אלה בשטח מחצבה 4.5 בנשר, בסמוך לצומת הצ'ק פוסט. המבנה החדש יכלול 24 קומות וישלב שטחי מסחר ומשרדים.

מתחם המחצבה המחודש מתפרש על שטח כולל של 41 דונמים, כשבנוסף לבניין העירייה ייבנו במסגרתה כ-360 יחידות של דיור מוגן לצד אלפי דירות לסטודנטים ו-33 אלף מ"ר של שטחי מסחר, תעסוקה וציבור. התוכנית מבטאת הלימה מלאה לתוכנית המתאר הכוללנית לנשר שאושרה בחודש מאי האחרון, ומגלמת את חזון העירייה להפוך את האזור ששימש בעבר את המחצבה ההיסטורית של נשר למוקד שוקק של פעילות אורבנית לאורך כל שעות היממה. זאת, תוך הסתמכות על שוכרי עוגן בדמות חברות ענק שישכרו משרדים במקום, וכמובן – על אלפי הסטודנטים הלומדים באוניברסיטת חיפה ובטכניון הסמוך, ואשר יקבעו בו את משכנם.

למה זה טוב למשקיעים שלנו?

פרויקט המחצבה 4.5, הלא הוא פארק 4TECH, הוא מתחם ראשון מסוגו בישראל המשלב מגורי לסטודנטים, מבני משרדים ומסחר ומוקדי בילוי, ומוקם בימים אלה בצמוד לטכניון. מי שעוקב אחר פרסומיה של פדרמן שחם בית השקעות, כבר יודע כי באחרונה רכשה החברה אופציה לרכישת חלקה במתחם, הכוללת זכויות לבניית 200 דירות קטנות (6,450 מ"ר עיקרי לצד שטחי שירות), כ-2,690 מ"ר מסחר וכ-11 אלף מ"א משרדים.

בנוסף קיימות זכויות להקמת מאות מקומות חניה בשתי קומות תת-קרקעיות ובקומה עילית אחת, וכל זאת תוך השקעת סכום צנוע של החל מ-269 אלף שקל בלבד!

לצפייה בסרטון הפרויקט לחץ כאן.

כבר מהרגע הראשון היה ברור לכל השחקנים הפועלים במתחם 4TECH כי הוא זוכה לתמיכה מלאה מצד העירייה המקומית, אשר דחפה את קידומו בכל הכוח מול ועדות התכנון. ואולם בעינינו, אין הדגמה מהימנה יותר לאמון שרוכשת העירייה למתחם המתהווה מאשר בחירתה לקבוע דווקא בו את משכנה. פארק 4TECH יהיה הפרויקט המדובר ביותר בצפון והפנים של העיר נשר, וגם קברניטי העיר רוצים להיות חלק מהדבר הגדול הזה.

לפרטים נוספים השאירו פרטים ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם.