האם עוד ניתן להשקיע בדירה בישראל במחיר שפוי? התכוננו להפתעה

בקרב ישראלים רבים רווחת הסברה כי מי שלא רכש נדל"ן להשקעה במהלך העשור האחרון – איחר את הרכבת. ההנחה הזו לא משוללת בסיס: החל מ-2010 האמירו מחירי הנדל"ן בישראל ביותר מ-100%, והמחירים באזורי הביקוש הגיעו לרמות שיא. במקביל, התשואות שמניבים נכסים מושכרים נשחקו עד דק, והביאו משקיעים רבים לחפש אפיקי השקעה אחרים הטומנים בחובם סיכון גבוה יותר, למשל בחו"ל.

העלאות הריבית של הבנק הפדרלי מקרינות על העולם כולו, ובין השאר מצננות את היקף המשכנתאות הניטלות בישראל ומקטינות את כמות עסקאות הרכישה. עם זאת, להערכת מומחים, להתקררות בשוק הנדל"ן המקומי לא צפויות להיות השלכות משמעותיות על המחירים בטווח הקרוב או הרחוק, שכן מאפייניו הייחודיים של השוק הישראלי – בהם מחסור חריף בקרקעות וגידול דמוגרפי עקבי – יוסיפו לתדלק את עליות המחירים.

הכירו את 4TECH

על אף כל האמור לעיל, מן הידועות היא כי משקיעים חכמים יודעים לזהות הזדמנויות נחבאות גם – ואולי בעיקר – בעתות שבהן השוק מתקרר. הזדמנות כזו בדיוק מגלם כיום פארק 4TECH המוקם בשיפולי הכרמל, בצמידות לטכניון.

מדובר ברובע עירוני חדש וראשון מסוגו בישראל, המשתרע על פני כ-40 דונמים ושוכן על מה שהיא כיום עתודת הקרקע המסחרית האחרונה של העיר נשר ושל אזור הצפון כולו. הפארק ישמש בין היתר למגורים עשרות אלפי הסטודנטים שלומדים באוניברסיטת חיפה ובטכניון, כמו גם לדיור מוגן, תעשייה, מלונאות, מסחר ובילוי. בנוסף, גם עיריית נשר תעביר את משכנה למתחם, שני מגדלים במתחם, בני 54 קומות כל אחד – יובילו דרך גשרים לתחנת הרכבלית וכן לשער ההסעה לטכניון.

הנה כי כן, בהשקעה צנועה יחסית של החל מ-269 אלף שקל בלבד, ניתן לקחת חלק מאחד ממיזמי המגורים המבטיחים שנראו בישראל בשנים האחרונות!

לצפייה בסרטון הפרויקט לחץ כאן.

כידוע למי שעוקב אחר פרסומינו, באחרונה רכשה פדרמן שחם בית השקעות אופציה לרכישת חלקה במתחם, הכוללת זכויות לבניית 200 דירות קטנות (6,450 מ"ר עיקרי לצד שטחי שירות), כ-2,690 מ"ר מסחר וכ-11 אלף מ"א משרדים. בנוסף קיימות זכויות להקמת מאות מקומות חניה בשתי קומות תת-קרקעיות ובקומה עילית אחת, וכל זאת תוך השקעת סכום צנוע של החל מ-269 אלף שקל בלבד!

אל תפסידו את ההזדמנות. לפרטים נוספים השאירו פרטים ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם.