הטכניון מקפיץ את הכרמל – ולמשקיעים יש הזדמנות

לצד האוניברסיטה העברית ואוניברסיטת תל אביב, הטכניון בחיפה הוא ללא ספק אחד המוסדות האקדמיים המובילים לא רק בישראל, אלא בעולם כולו. מעמדו של הטכניון בחוד החנית של האקדמיה מקבל חיזוק שנה אחר שנה בדירוגים בינלאומיים מובילים, כמו זה שפורסם במגזין Times Higher Education שבו הגיעו המוסד החיפאי למקום הראשון בעולם בהקניית כישורים דיגיטליים לבוגרים וב"הכשרתם למהפכה הדיגיטלית".

בעידן שבו מוסדות אקדמיים ברחבי העולם נמדדים יותר ויותר על סמך היכולת התעסוקתית שהם מספקים לבוגריהם, העובדה שהטכניון הקדים אוניברסיטאות מובילות כמו MIT ו-UCL הלונדונית היא בעלת משמעות רבה.

ואיך כל זה קשור להשקעות נדל"ן אתם שואלים? 

מעמדו הרם של הטכניון מושך אליו עשרות אלפי סטודנטים לתארים ראשונים ומתקדמים, כמו גם אנשי סגל מהארץ ומחו"ל וגופי מחקר מבקשים לפעול בסמוך לו. בקיצור, כפי שמשקיעי נדל"ן ישראלים כבר יודעים מהשקעותיהם בערים מרכזיות בחו"ל, נוכחותו של גוף אקדמי חזק ומוביל מקרינה על כל האזור שמסביבו – ומעלה משמעותית את ערך הנדל"ן בו.

הזדמנות ההשקעה החדשה שלנו

פדרמן שחם בית השקעות גאים לבשר על הזדמנות השקעה חדשה וחד-פעמית: פארק 4TECH – רובע עירוני חדש ומרובה שימושים אשר יקום בסמיכות לטכניון, ויכלול 200 יחידות דיור לסטודנטים, משרדים ותעסוקה.

הרובע החדש, שיוקם בסביבת פארק הכרמל ופארק נשר, יכלול גם שטחים פתוחים וירוקים שישתלבו באופיו הפסטורלי של אזור הכרמל, לרבות פארק בשטח של 2,500 דונמים, שיחלוש בין היתר על המחצבה העירונית הנמצאת מול האתר ההיסטורי של בית החרושת נשר.

הפרויקט ייהנה מנגישות אופטימלית בשל מיקומו בלב מטרופולין חיפה, שלוש דקות בלבד ממנהות הכרמל ומרכזית המפרץ, כ-10 דקות ממשרדי הממשלה וכ-12 דקות מכביש 6. 

מהקומה ה-29 בפרויקט יהיה חיבור ישיר לרכבל ולתחנת המטרונית הפעילה, במשך כל ימות השבוע. בנוסף, בתוך שלוש שנים צפויה להתחיל לפעול במקום תחנת רכבת העמק. מתחם המגורים החדש מחובר לטכניון ולרכבלית באמצעות גשר ייעודי שייתר עבור דייריו את הצורך באחזקת כלי רכב.

את עיקר היוקרה והאטרקטיביות שלו שואב פרויקט 4TECH מקרבתו לטכניון ולאוניברסיטת חיפה. תלמידי המוסדות האלה יהיו הכוח הכלכלי והחברתי המניע של המתחם כולו, ויחד עם תמיכת העירייה ימשכו לפארק החדש חברות ענק מהמובילות במשק שיקבעו בו את משכנן.

אנו מזמינים אתכם לקחת חלק באחד הפרויקטים המבטיחים שנראו בישראל בשנים האחרונות.

לפרטים נוספים השאירו פרטים ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם.