לראות את ההשקעה שלך צומחת – ממעוף הרכבל

לפני כחודשיים ניתן האות, והרכבלית בחיפה – רכבל התחבורה הציבורית הראשון בישראל – החלה לפעול. מדובר בבשורה של ממש לתושבי חיפה והאזור, שייהנו משדרוג משמעותי למערך התחבורה העירוני – יעיל, פסטורלי ומהנה, אך במחיר של נסיעה באוטובוס.

הרכבלית מחברת את תחנת לב המפרץ עם הטכניון ואוניברסיטת חיפה, ועל כן הוא צפוי לשרת בין השאר את עשרות אלפי הסטודנטים הלומדים בשני המוסדות האקדמיים. לשם השוואה, עד היום היה קו אחד בלבד שיצא ממרכזית לב המפרץ לטכניון, פעם אחת בשעה, ונסיעה בו ארכה כשעה. כעת, עם תחילת פעילותה של הרכבלית, נסיעה באותה דרך לא תעלה על 40 דקות. 

העובדה שנתיב הנסיעה חולף מעל למדרונות הכרמל היפיפיים מוסיפה לו נופך תיירותי, שצפוי גם הוא לחזק מאוד את האזור ואף לתרום לעליית מחירי הנדל"ן בתוואי הקו. ואכן, במשרד התחבורה ובחברת נתיבי ישראל אמרו כי פתיחת הקו, שהוקם בעלות של יותר מ-330 מיליון שקל, תשפיע על חיי מאות אלפי תושבי האזור, ובמיוחד על הסטודנטים ואנשי הסגל בשתי האוניברסיטאות הגדולות, שלא ישתרכו עוד באוטובוסים או ברכבים פרטיים, בפקקים ובחיפוש אחר חניה.

הכירו את פארק 4TECH

שדרוג הנגישות אל המוסדות האקדמיים בחיפה וסביבותיה צפוי להפוך את האזור לאבן שואבת עבור סטודנטים מכל רחבי הארץ. מבחינה נדלנית הרי שמדובר בהזדמנות של ממש, שמשקיעים בעלי ניסיון זיהו זה מכבר ופועלים במרץ כדי ליהנות מפירותיה. 

אנו שמחים לבשר לכם כי משקיעי פדרמן שחם יכולים ליהנות גם הם מתנופת הפיתוח של אזור הכרמל – בקלות ובאמצעות השקעה קטנה יחסית: 

פארק 4TECH, שהקמתו מקודמת בימים אלה בעיר נשר, בסמיכות רבה לטכניון, מספק בדיוק את הזדמנות ההשקעה הזו. מדובר ברובע עירוני חדש ומרובה שימושים אשר יכלול אלפי יחידות דיור לסטודנטים לצד אלפי מ"ר של משרדים ומסחר. הרובע החדש יכלול גם שטחים פתוחים וירוקים שישתלבו באופיו הפסטורלי של אזור הכרמל, לרבות פארק בשטח של 2,500 דונמים שיחלוש בין היתר על המחצבה העירונית הנמצאת מול האתר ההיסטורי של בית החרושת נשר.

הפרויקט ייהנה מנגישות אופטימלית בשל מיקומו בלב מטרופולין חיפה, שלוש דקות בלבד ממנהרות הכרמל וממרכזית המפרץ, כ-10 דקות ממשרדי הממשלה וכ-12 דקות מכביש 6. מהקומה ה-29 בפרויקט יהיה חיבור ישיר לרכבלית החדשה ולתחנת המטרונית הפעילה במשך כל ימות השבוע. בנוסף, בתוך שלוש שנים צפויה להתחיל לפעול במקום תחנת רכבת העמק.

כפי שמשקיעים בעלי ניסיון יודעים, מאות החברות שצפויות לקבוע את משכנן בפארק 4TECH ייהנו מנוכחותם באזור של אלפי הסטודנטים הלומדים בסביבה, וישמחו לנצל את הכוח הכלכלי והחברתי העצום הזה, אשר ימשוך למעלה אותן – ואת האזור כולו. 

אנו מזמינים אתכם לקחת חלק באחד הפרויקטים המבטיחים שנראו בישראל בשנים האחרונות.

לפרטים נוספים השאירו פרטים ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם.

בברכה,

אור שחם,

מנכ"ל ובעלים פדרמן שחם בית השקעות