משכנתאות

עצמאות כלכלית מתחילה כאן

פרופיל החברה

 

אנו בפדרמן-שחם פיננסים משכנתאות וליווי פיננסי מתמחים במתן שירותי ייעוץ משכנתאות, הלוואה לכל מטרה, הלוואות לעסקים, הלוואה כנגד שעבוד נכס, איחוד הלוואות, תכנון פיננסי למשפחה וליווי וניהול קבוצות רכישה – הצוות שלנו מעניק פתרונות פיננסיים וייעוץ והכוונה שיקדמו את כל המטרות הכלכליות שלכם, בהתאם לצרכים האישיים שלכם.

לחברה שלנו היכרות רבת שנים עם המערכת הבנקאית ושוק המשכנתאות בישראל. אנו עובדים עם הבנקים למשכנתאות המובילים ביותר (ללא כל העדפה לבנק כזה או אחר) ושמים לנגד עינינו את טובתכם והאינטרס הכלכלי שלכם בלבד. מאחורינו כברת דרך ארוכה ומלאה בניסיון, הישגים והצלחות רבות, וכיום אנו ממשיכים להוביל כחברה מקצועית בעלת מוניטין חיובי הן בקרב קהל הלקוחות והן בקרב גופי המימון בישראל. 

בפדרמן שחם תזכו לייעוץ והכוונה מטעם אנשי מקצועי איכותיים ועתירי ניסיון להם הבנה פיננסית מעמיקה ודרכי חשיבה יצירתיות. אנו נוכל להשיג עבורכם משכנתאות והלוואות בתנאים החסכוניים ביותר, להוביל אתכם דרך הנתיבים המוכרים וגם הפחות מוכרים של עולם המשכנתאות, ולבנות אתכם ביחד תוכנית כלכלית חכמה שתממש את האינטרסים הכלכליים שלכם.

על מנת להפוך את החזון הזה למציאות – אנחנו מתחייבים:

לפעול ביושר, בהגינות ובשקיפות. ללמוד כל הזמן, לחקור ולהישאר מעודכנים בכל המידע הנחוץ על מנת לשפר באופן תמידי את המקצועיות שלנו. לפעול בצורה המקצועית והיסודית ביותר שניתן למענכם ולנהוג בכל משכנתא כאילו הייתה זו המשכנתא האישית שלנו.

משכנתאות והלוואות הן אתגר משמעותי ביותר בכל שלב בחיינו. כדי להתמודד עם אתגרים כאלו בצורה חכמה מומלץ לגייס את כל המשאבים היעילים שיסייעו לכם להגשים את האינטרס הכלכלי שלכם ולגלות התנהלות פיננסית נבונה. שילוב של מוחות מקצועיים ומנוסים שחברתנו מציעה יגדיל בצורה משמעותית את הסיכויים שלכם לממש כל שאיפה כלכלית שהצבתם כמטרה.

שירותי החברה

 
 

משכנתא חדשה

 
משכנתא היא כלי המימון העיקרי והמשמעותי ביותר עבור הרוב המוחלט של בתי ישראל.
כשזה נאמר, נטילת משכנתא זו החלטה כבדת משקל שמשפיעה רבות על עתידכם הפיננסי.
 
תהליך לקיחת משכנתא יכול להריץ את הגלגלים בראש שעות נוספות עד לכדי התשה מוחלטת – כיצד לבנות תמהיל משכנתא? האם מסלול ריבית פריים או דווקא מסלול ריבית צמודה? באיזה בנק כדאי לקחת משכנתא? איך נכנסו לתמונה ביטוח משכנתא וביטוח מבנה? ההתלבטויות הללו הן מובנות ואפילו חיונית, כי שוק המשכנתאות בישראל הוא תחום מורכב ותחרותי שרק משתנה ומסתעף כל הזמן. והבנקים למשכנתאות ממשיכים גם הם לשנות מסלולים תנאים וריביות.
 
מכאן שהלוואת משכנתא היא אינה החלטה שאתם יכולים לקבל על בסיס עצה חברית או שיטוט קצר באינטרנט, ובטח שלא ניתן לסמוך על המלצת הבנק הנותן לכם את המימון כיוון שהאינטרס שלו הוא ברור ומוטה: להלוות לכם כסף במינימום סיכון מבחינתו ובתנאים מקסימליים עבורו.
והוא תמיד יתפוס אתכם בטווח הארוך עם גובה הריביות שנוהג להצמיד למשכנתאות. 
 
עולם המשכנתאות יכול להיות קצת מפחיד ומבלבל. אבל בשביל זה אנחנו כאן. אנו נפשט עבורכם את שוק המשכנתאות בישראל, נמפה את המצב הנוכחי בשוק, נשלוף עבורכם קלפי מיקוח חכמים ויצירתיים, נשיג את הריביות הזולות ביותר ונבנה עבורכם תמהיל משכנתא אופטימלי וחסכוני. 
 
 

הלוואה לכל מטרה

 
 
כולנו יודעים כי הלוואת משכנתא היא כלי המימון הזול ביותר שזמין לאזרח הממוצע בישראל עבור רכישת נכס. מה שלא כולם יודעים, זה שהנכס עצמו יכול להיות כלי מימון עבור הלוואת משכנתא מסוג אחר – הלוואת משכנתא לכל מטרה.
 
הלוואה לכל מטרה ניתנת כנגד שיעבוד הנכס שלכם ויש בכוחה לממן את הטיול הגדול הבא שלכם,
אולי את הרכב החדש שרציתם, שיפוץ מקיף לבית שדחיתם זמן רב, החזר הלוואות או כיסוי מינוס, סיוע כלכלי עבור בן משפחה – בקיצור, כשמה כן היא, מדובר בהלוואה הניתנת לכם כדי לממש כל מטרה שתרצו.
 
הרגולציה הנוכחית מאפשרת לקבל הלוואת משכנתא לכל מטרה בגובה של 50% מימון על הנכס הקיים. הלוואה זו תוגדר ברוב המקרים תחת השם "הלוואה לכל מטרה" ותתומחר בריבית מעט יקרה יותר ממשכנתא רגילה. בסך הכול, הלוואה לכל מטרה זהו כלי פיננסי זמין ופשוט יחסית, אך כדי שההלוואה תהיה גם משתלמת כלכלית וגם יעילה עבורכם, מומלץ לקחת אותה לאחר בחינה קפדנית של עין מקצועית ומנוסה. אחת שיודעת לנהל סיכונים ולבנות תמהיל אופטימלי
המתחשב בתנודות עתידיות של ריביות ומדדים.
 
ראוי לציין כי תמחור של הלוואה לכל מטרה הוא מורכב יותר מהלוואות משכנתא רגילות, שכן פערי הריביות בין הבנקים במקרה של הלוואות לכל מטרה יכולים להגיע ליותר מ-2%. בשל כך, חשוב מאוד לגבש בתבונה את הבקשה להלוואה ולהציג אותה בצורה אידיאלית אל מול כל גוף מימון. ובהמשך הדרך למצות את המשא ומתן מול גופי המימון השונים. 
 
אנו בפדרמן-שחם מציעים שירותי משכנתאות וליווי פיננסי הכוללים ניתוח כלכלי מעמיק של כל לקוח, בניית תמהיל הלוואה מאוזן כלכלית ועריכת מכרזים רבים בין הבנקים וגופי המימון השונים בישראל. במשפט אחד- אנו יוצרים את השינוי המהותי במאזן הכוחות שבין הבנקים לבין הלקוחות.
בעזרת הכלים והניסיון שלנו אתם זוכים לערך מוסף אמיתי שישיג עבורכם הלוואה לכל מטרה בתנאים האידיאליים ביותר שתוכלו למצוא.
 
 
איחוד הלוואות
 
 
מהלך של איחוד הלוואות משמעו לשלם באופן מלא את כל החובות וההלוואות הקודמות שלכם בפריסת תשלומים נוחה יותר, כך שההחזר החודשי יתאים לצרכים ולכושר הכלכלי שלכם. במידה ואתם נתונים במצב של מינוס תמיד בחשבון הבנק ונטלתם בעבר מספר הלוואות, ככל הנראה אתם שרויים בסיטואציה שבה אתם נלחמים כדי לסגור את החודש וחיים על בשרכם ונפשכם את הקשיים הנלווים לכך.
 
לנו יש את הכלים לחלץ אתכם מהבור הכלכלי באמצעות פתרונות פיננסיים חדשניים ומגוון רחב של שירותים שיציבו אתכם על המסלול המהיר לחופש כלכלי.
זכרו: איחוד הלוואות זהו מהלך שישתלם לכם אך ורק אם תבצעו אותו בצורה חכמה, דרך גוף כלכלי המתחשב באינטרסים הכלכליים שלכם ומסוגל לייעץ לכם ולכוון אתכם לאורך כל הדרך.
 
 
הלוואות בערבות המדינה
 
 
בישראל עסקים קטנים יכולים לגייס הלוואות ממגוון רחב של גורמי מימון שונים: מוסדות הבנקים, חברות מימון חוץ בנקאי וגם מתוך הקרן לעסקים קטנים. הלוואות בערבות המדינה בישראל תופסות חלק נכבד מסך האשראי המוענק לעסקים הקטנים. יתרה מזאת, כל הנתונים בשטח מצביעים על כך שסך האשראי המוענק דרך הקרן לעסקים קטנים – רק הולך וגדל בכל שנה כשעוד ועוד עסקים נעזרים בהלוואות בערבות המדינה בכדי לגייס אשראי בתנאים נוחים יותר.
 
 

ליווי קבוצות רכישה 

 

הצוות שלנו עומד לרשותכם ומציע את מיטב המומחים אשר מלווים קבוצות רכישה מתחילת הפרויקט, עוד משלב "השידוך" עם הבנק המתאים לקבוצה ואישור הפרויקט עצמו מול סקטור הנדל"ן של הבנק המלווה. תהליך הליווי שלנו כולל אישור פרטני של כל חברי הקבוצה על סמך בדיקת יכולת ההחזר של כל אחד ואחת, וכן העמדת מסגרת אשראי פרטית עד לסיום הבנייה.

 

כלכלת המשפחה

 

בחיים עלינו לקבל החלטות משמעותיות באשר לעתיד הכלכלי של משק הבית. עלינו להציב לעצמנו מטרות כלכליות ברורות ולסלול את הדרך הבטוחה לרווחת המשפחה, וגם לדעת כיצד לשמר את הביטחון הכלכלי הזה לטווח הארוך. עם ייעוץ והכוונה כלכלית נבונה אפשר לוודא שזה אכן יתממש.

בפדרמן-שחם פועלים אנשי מקצועי מומחים באימון פיננסי כולל למשפחה. כולם בעלי ידע וניסיון רב בייעוץ והכוונה פיננסית, ותחת משמרתם חולצו משפחות רבות בישראל מקשיים פיננסיים מתמשכים וחרדה כלכלית יומיומית והצליחו לצאת לדרך חדשה של צמיחה כלכלית. באמצעות תהליך מקצועי עם ליווי אישי כולל ומוגדר מראש, אנו נבנה אתכם ביחד תוכנית כלכלית נבונה ונספק לכם כלים יעילים לבניית תקציב משק בית, לגידור מפני אירועים פיננסיים בלתי צפויים, למעבר כלכלי בטוח וחסכוני מחיי עבודה לחיי פנסיה ולחילוץ התא המשפחתי שלכם ממינוס והלוואות כרוניות.

אתם מוזמנים להיפגש עם היועצים הפיננסיים שלנו, ולגלות פתרונות פיננסיים יצירתיים וייחודיים שישיגו לכם ביטחון כלכלי ושקט נפשי שראוי להם כל אדם.

ללמוד מהטובים ביותר את המקצוע החשוב ביותר

 

לקיחת משכנתא היא אחת ההחלטות החשובות ביותר בחיי אדם.
לימודי‭ ‬יעוץ‭ ‬משכנתאות‭ ‬מקנים‭ ‬את‭ ‬הידע‭ ‬הנדרש‭ ‬לעסוק‭ ‬בתחום‭ ‬המשכנתאות‭ ‬ולייעץ‭ ‬בנושא‭ ‬לקיחת‭ ‬המשכנתא‭ ‬הטובה‭ ‬והמשתלמת‭ ‬ביותר‭,‬ תוך‭ ‬ניצול‭ ‬הידע‭ ‬הדרוש‭ ‬לשם‭ ‬כך‭.‬ בקורס‭ ‬ייעוץ‭ ‬משכנתאות‭ ‬נלמד‭ ‬עקרונות‭ ‬לימוד‭ ‬בסיסיים‭ ‬ומתקדמים‭ ‬של‭ ‬שוק‭ ‬המשכנתאות‭ ‬בישראל‭ ‬וכן‭ ‬פרקטיקה‭ ‬של‭ ‬תיקי‭ ‬משכנתאות‭.‬

 

למי מתאים הקורס?

 

‬לכל‭ ‬מי‭ ‬שמעוניין‭ ‬לעבוד‭ ‬כיועץ‭ ‬משכנתאות‭ ‬במסגרת‭ ‬מוסד‭ ‬פיננסי‭ ‬או‭ ‬באופן‭ ‬עצמאי‭.
‬‬לכל‭ ‬מי‭ ‬שרוצה‭ ‬לרכוש‭ ‬יֶדע‭ ‬וכלים, ‬במטרה‭ ‬להבין‭ ‬טוב‭ ‬יותר‭ ‬את‭ ‬נושא‭ ‬המשכנתאות‭,‬ לפני‭ ‬לקיחת‭ ‬משכנתא‭ ‬ראשונה‭.‬
לבעלי‭ ‬משכנתא‭ ‬הרוצים‭ ‬לבצע‭ ‬מיחזור‭ ‬של‭ ‬ההלוואה‭ ‬על‭ ‬מנת‭ ‬לשפר‭ ‬את‭ ‬תנאֵי‭ ‬התשלום‭ ‬ולחסוך‭ ‬לעצמם‭ ‬כסף‭ ‬רב‭. ‬
למשקיעים‭ ‬ויזמים‭ ‬בתחום‭ ‬הנדל‭"‬ן‭ ‬המעוניינים‭ ‬למנף‭ ‬את‭ ‬כספם‭.‬
הקורס‭ ‬מומלץ‭ ‬גם‭ ‬לבעלי‭ ‬עיסוקים‭ ‬משלימים‭,‬ הרוצים‭ ‬להרחיב‭ ‬את‭ ‬תחומי‭ ‬השירות‭ ‬ללקוחותיהם‭,‬ כגון‭ ‬יועצים‭ ‬עסקיים‭,‬ מאמנים‭,‬ יועצים‭ ‬לכלכלת‭ ‬המשפחה‭ ,‬אנשי‭ ‬ביטוח‭, ‬מתווכים‭ ‬ויועצי‭ ‬נדל‭"‬ן‭ ‬וגם‭ ‬לאנשים‭ ‬המעוניינים‭ ‬בהסבה‭ ‬מקצועית‭, ‬כגון‭ ‬מורים‭ ‬בשנת‭ ‬שבתון‭, ‬פורשי‭ ‬צה‭"‬ל‭ ,‬ופורשים‭ ‬מהמערכת‭ ‬הבנקאית‭.‬

משך‭ ‬מסלול‭ ‬קורס‭ ‬יועצי‭ ‬משכנתאות

46 שעות | 12 מפגשים

לנושאי הלימוד