משכנתאות

עצמאות כלכלית מתחילה כאן

פרופיל חברה

לפדרמן משכנתאות וליווי פיננסי היכרות גבוהה עם המערכת הבנקאית בתוספת הבנה פיננסית וכמובן יצירתיות, הביאה את בעלי החברה לפיתוח מודל פיננסי ייחודי שמטרתו לסייע לנוטלי המשכנתאות לתכנן ולנהל אותן באופן החסכוני ביותר לאורך שנים.
אנו בעלי ניסיון רב בעבודה מול המערכת הבנקאית בישראל. עם זאת, אנחנו תמיד רואים לנגד עינינו את טובת הלקוח בלבד, ואיננו בעלי העדפה לבנק כזו או אחר, לכן אנו עובדים עם הבנקים המובילים למשכנתאות.
אנו מתמחים במתן שירותי ייעוץ משכנתאות, בניית תמהילי משכנתא אופטימאליים המשלבים מסלולים שונים, גיוס משכנתאות בנקאיות לרוכשי דירות ומחזור משכנתאות קיימות תוך הוזלת המשכנתא ומקסום התאמתה ללקוח.

החברה מספקת שירותים נוספים בתחומיי כלכלת המשפחה,ניהול וליווי פיננסי קבוצות רכישה,הלוואות לעסקים,לכל מטרה ואיחוד אשראים.
פדרמן משכנתאות וליווי פיננסי פועלת בתחום כבר שנים רבות ומתעתדת להמשיך ולהוביל כחברה מקצועית בעלת מוניטין חיובי הן בקרב קהל הלקוחות והן בקרב גופי המימון.
המשכנתא שלכם תלווה אתכם (בדרך כלל) לשנים רבות, ואנו נהיה שם בשבילכם ולצדכם, כדי להתריע על סכנות שבדרך, לתת טיפים לחיסכון ולבדוק האם שווה לכם למחזר את המשכנתא בכל שלב.
על מנת להפוך את החזון שלנו למציאות אנחנו מתחייבים:
ללמוד כל הזמן, להתעדכן, לחקור ולהשקיע על מנת לשפר באופן תמידי את המקצועיות שלנו.
לפעול במקצועיות וביסודיות למען לקוחותינו.
לנהוג בכל משכנתא של כל לקוח/ה כאילו הייתה זו המשכנתא האישית שלנו.
לפעול ביושר, בהגינות ובשקיפות.

שירותי החברה

משכנתא חדשה
 
משכנתא הינה הכלי המימוני העיקרי והמשמעותי ביותר הקיים ברוב בתי ישראל. ועל כן בהחלטה כל כך מהותית כיצד לבנות את תמהיל המשכנתא? באיזה בנק לבצע את ההלוואה ובאילו ריביות? יש השפעה רבה על עתידכם הפיננסי. שוק המשכנתאות בישראל הינו תחום מורכב ותחרותי, המשתנה ומסתעף כל הזמן, הבנקים למשכנתאות מציעים מגוון מסלולים בעלי מאפיינים שונים בתנאים וריביות המשתנות גם כן- זוהי לא החלטה שאתם יכולים לקבל על בסיס עצה חברית או שיטוט קצר באינטרנט ובטח שלא ניתן לסמוך על המלצת הבנק שהוא גם הגורם המלווה לכם את הכסף.
 
הלוואה לכל מטרה
 
משכנתא היא כלי המימון הזול ביותר שזמין לאזרח הממוצע ומכאן ,לרוב, משמשת לרכישת דירה. עם זאת, נכס יכול להיות מקור מימון גם לצרכים אחרים כגון שיפוץ, החזר הלוואות וכיסוי מינוס, עזרה לבן משפחה ועוד. הרגולציה הנוכחית מאפשרת לקבל הלוואת משכנתא של עד 50% מימון על הנכס הקיים, הלוואה זו תוגדר ברוב המקרים כ "הלוואה לכל מטרה" ותתומחר בריבית מעט יקרה יותר ממשכנתא רגילה. הלוואה לכל מטרה במסגרת המשכנתא היא כלי זמין ופשוט יחסית, אך כדי שיהיו גם כלכליות ויעילות עליהן להילקח רק לאחר בחינה מקצועית של כלל הפתרונות האפשריים, ליבון צרכים מעמיק, ניהול סיכונים ובניית תמהיל תוך התחשבות בשינויי ריבית ומדד עתידיים. ראוי לציין כי תמחור של הלוואה לכל מטרה מורכב יותר מהלוואות משכנתא רגילות שכן פערי הריביות בין הבנקים במקרה של הלוואות לכל מטרה יכולים להגיע ליותר מ2% ועל כן חשוב מאוד לבנות את הבקשה להלוואה ולהציגה באופן האופטימלי מול כל גוף מימון וגם למצות את המשא ומתן מול גופי המימון השונים. בפעילותה, יוצרים בפדרמן משכנתאות וליווי פיננסי שינוי מהותי ביחסי הכוחות שבין הבנקים והצרכנים- שינוי אשר מעניק ערך מוסף אמיתי ללקוחותינו. צוות פדרמן משכנתאות וליווי פיננסי מבצע ניתוח כלכלי מעמיק של צרכי הלקוח, בונה תמהיל הלוואה מאוזן כלכלי וזול ועורך מכרזים בין הבנקים וגופי המימון השונים כדי להשיג את התנאים הטובים ביותר.
 
איחוד הלוואות
 

איחוד הלוואות היא האפשרות לשלם באופן כללי את כל החובות וההלוואות הקודמות בפריסת תשלומים נוחה כך שההחזר החודשי מתאים לצרכים שלכם. במידה ואתם באופן תמידי במינוס בחשבון ונטלתם בעבר מספר הלוואות ואתם מרגישים שקשה לסיים את החודש, חברתנו תעניק לכם מגוון אפשרויות על המסלולים השונים אשר יוציאו אותכם מהבור הכלכלי, כי איחוד הלוואות משתלמת רק אם נוטלים אותה בצורה חכמה, על פי הצורך המשתנה של כל לקוח ולקוח.

 
הלוואות בערבות מדינה
 
בישראל עסקים קטנים יכולים לגייס הלוואות ממגוון רחב של גורמי מימון שונים כגון: מוסדות הבנקים, חברות מימון חוץ בנקאי וגם הקרן לעסקים קטנים. הלוואות בערבות מדינה בישראל תופסות חלק נכבד מסך האשראי המוענק לעסקים הקטנים, ואף נתונים רבים גם מעידים על כך שסך האשראי המוענק דרך הקרן לעסקים קטנים גדל בכל שנה ויותר עסקים נעזרים בערבות המדינה בכדי לגייס הלוואות בתנאים נוחים יותר.
 

ליווי קבוצות רכישה 

יש ברשותנו מומחים אשר מלווים קבוצות רכישה מתחילת הפרויקט, לרבות "שידוך" עם הבנק המתאים לקבוצה ואישור הפרויקט עצמו מול סקטור הנדל"ן של הבנק המלווה..

תהליך הליווי כולל אישור פרטני של כל חברי הקבוצה על סמך בדיקת יכולת ההחזר של כל חבר והעמדת מסגרת אשראי פרטית עד לסיום הבנייה.

כלכלת המשפחה

ליווי כולל ומוגדר מראש אשר בסוף ההליך להגיע לנקודה של בטחון כלכלי.
אימון כולל למשפחה וכלים לבניית תקציב משק בית.

ללמוד מהטובים ביותר את המקצוע החשוב ביותר

לקיחת משכנתא היא אחת ההחלטות החשובות ביותר בחיי אדם.
לימודי‭ ‬יעוץ‭ ‬משכנתאות‭ ‬מקנים‭ ‬את‭ ‬הידע‭ ‬הנדרש‭ ‬לעסוק‭ ‬בתחום‭ ‬המשכנתאות‭ ‬ולייעץ‭ ‬בנושא‭ ‬לקיחת‭ ‬המשכנתא‭ ‬הטובה‭ ‬והמשתלמת‭ ‬ביותר‭, ‬תוך‭ ‬ניצול‭ ‬הידע‭ ‬הדרוש‭ ‬לשם‭ ‬כך‭. ‬בקורס‭ ‬ייעוץ‭ ‬משכנתאות‭ ‬נלמד‭ ‬עקרונות‭ ‬לימוד‭ ‬בסיסיים‭ ‬ומתקדמים‭ ‬של‭ ‬שוק‭ ‬המשכנתאות‭ ‬בישראל‭ ‬וכן‭ ‬פרקטיקה‭ ‬של‭ ‬תיקי‭ ‬משכנתאות‭.‬

 

למי מתאים הקורס?

‬לכל‭ ‬מי‭ ‬שמעוניין‭ ‬לעבוד‭ ‬כיועץ‭ ‬משכנתאות‭ ‬במסגרת‭ ‬מוסד‭ ‬פיננסי‭ ‬או‭ ‬באופן‭ ‬עצמאי‭.
‬‬לכל‭ ‬מי‭ ‬שרוצה‭ ‬לרכוש‭ ‬יֶדע‭ ‬וכלים‭, ‬במטרה‭ ‬להבין‭ ‬טוב‭ ‬יותר‭ ‬את‭ ‬נושא‭ ‬המשכנתאות‭, ‬לפני‭ ‬לקיחת‭ ‬משכנתא‭ ‬ראשונה‭.‬
לבעלי‭ ‬משכנתא‭ ‬הרוצים‭ ‬לבצע‭ ‬מיחזור‭ ‬של‭ ‬ההלוואה‭ ‬על‭ ‬מנת‭ ‬לשפר‭ ‬את‭ ‬תנאֵי‭ ‬התשלום‭ ‬ולחסוך‭ ‬לעצמם‭ ‬כסף‭ ‬רב‭. ‬
למשקיעים‭ ‬ויזמים‭ ‬בתחום‭ ‬הנדל‭"‬ן‭ ‬המעוניינים‭ ‬למנף‭ ‬את‭ ‬כספם‭.‬
הקורס‭ ‬מומלץ‭ ‬גם‭ ‬לבעלי‭ ‬עיסוקים‭ ‬משלימים‭, ‬הרוצים‭ ‬להרחיב‭ ‬את‭ ‬תחומי‭ ‬השירות‭ ‬ללקוחותיהם‭, ‬כגון‭ ‬יועצים‭ ‬עסקיים‭, ‬מאמנים‭, ‬יועצים‭ ‬לכלכלת‭ ‬המשפחה‭, ‬אנשי‭ ‬ביטוח‭, ‬מתווכים‭ ‬ויועצי‭ ‬נדל‭"‬ן‭ ‬וגם‭ ‬לאנשים‭ ‬המעוניינים‭ ‬בהסבה‭ ‬מקצועית‭, ‬כגון‭ ‬מורים‭ ‬בשנת‭ ‬שבתון‭, ‬פורשי‭ ‬צה‭"‬ל‭, ‬ופורשים‭ ‬מהמערכת‭ ‬הבנקאית‭.‬

משך‭ ‬מסלול‭ ‬קורס‭ ‬יועצי‭ ‬משכנתאות

46 שעות | 12 מפגשים

לנושאי הלימוד