פארק 4TECH בנשר: כל הסיבות להיכנס להשקעה

בקצרה: בימים אלה מוקם רובע עירוני חדש בעיר נשר – פארק 4TECH, אשר עתיד להיות בית לעשרות אלפי הסטודנטים אשר לומדים בטכניון, הסמוך לפרויקט, ובאוניברסיטת חיפה. זאת, לצד מגוון עצום של מוקדי מסחר, תעסוקה ובילוי שישרתו את כל תושבי הצפון.

הנה חמש סיבות מדוע אסור לכם לפספס את הזדמנות ההשקעה הזאת:

  1. מס עירוני נמוך: הארנונה במשרדים בפארק 4TECH תהיה בסכום של 107 שקל למ"ר בשנה – לעומת 280 שקל למ"ר בשנה המשולמים בחיפה. לדברי ראש העיר רועי לוי, "העירייה משקיעה מאמצים כדי למשוך לפארק חברות ענק שישכרו בו משרדים, כשבין השאר הורדנו את הארנונה במתחם ל-25% מהארנונה למשרדים הנגבית באזור".
  2. כוח עבודה איכותי: לא צריך להיות מנהל משאבי אנוש בשביל להבין את האוצר הבלום שיהיה מונח מתחת לאפן של חברות היי-טק שימלאו את הפרויקט החדש: אלפי הסטודנטים שיתגוררו בבנייני המגורים של 4TECH. אותן חברות יעוטו על כוח האדם האיכותי הזה וישמחו להעסיק אותו אצלן.
  3. היצע נמוך מסביב: בחיפה והסביבה כמעט ואין בנייה חדשה כיום. הבניינים ישנים ומטים ליפול, וגם ההתחדשות העירונית בעיר מדשדשת. גם לפארק מת"מ שבדרום העיר אין עוד אפשרות להתרחב. המשמעות היא שפארק 4TECH מספק הזדמנות יחידה במינה לפרויקט של בנייה חדשה בעיר חיפה, המשלב מגורים לצד תעסוקה, מסחר ובילוי.
  4. נגישות תחבורתית אופטימלית: פרויקט 4TECH ייהנה מנגישות אופטימלית בשל מיקומו בלב מטרופולין חיפה, שלוש דקות בלבד ממנהות הכרמל וממרכזית המפרץ, כ-10 דקות ממשרדי הממשלה וכ-12 דקות
    מכביש 6. 
  5. שוכרי ענק: הפארק החדש עתיד לקרוץ לבעלי מקצועות חופשיים מכל אזור הצפון, לעסקים קטנים ובינוניים אך גם – וזה החלק החשוב – למשוך אליו את החברות הגדולות במשק מתחומי התעשייה וההיי-טק. למה זה חשוב? כי חברות אלה ייטו לשכור או לרכוש לשימושן קומות שלמות ושטחים גדולים שיוכלו להכיל את מאות (או אלפי) העובדים שלהן.

עובדת בונוס: חוויית העובדים בפארק 4TECH לא תהיה דומה לשום דבר אחר שמוכר לנו מישראל. מדובר במתחם סגור המיועד אקסלוסיבית לעובדיו, הפעיל שבעה ימים בשבוע, לרבות בשעות הלילה – דבר שהופך אותו למתאים גם לעבודה מול גופים בחו"ל. מתחתיו יהיו פזורים פארקים רחבי ידיים, בתי קפה, סופרים, בנקים, ברים ומסעדות.

הזדמנות ההשקעה שלך

באחרונה רכשה פדרמן שחם בית השקעות אופציה לרכישת חלקה במתחם, הכוללת זכויות לבניית 200 דירות קטנות (6,450 מ"ר עיקרי לצד שטחי שירות), כ-2,690 מ"ר מסחר וכ-13 אלף מ"ר משרדים. בנוסף קיימות זכויות להקמת מאות מקומות חניה בשתי קומות תת-קרקעיות, ובקומה עילית אחת. 

אנו מזמינים גם אותך לקחת חלק בהצלחה הצפויה לפארק 4TECH, תוך השקעת סכום צנוע של החל מ-259 אלף שקל בלבד!

צרו איתנו קשר עוד היום וקבלו פרטים על השקעה בפארק 4TECH.

בברכה,

אור שחם,

מנכ"ל ובעלים פדרמן שחם בית השקעות