פדרמן שחם בית השקעות גאים להציג בפניכם את הזדמנות השקעה חדשה ואטרקטיבית: פארק 4TECH

מדובר במתחם מעורב שימושים המשתרע על שטח של 4 דונמים ושוכן על מה שהיא כיום עתודת הקרקע המסחרית האחרונה של העיר נשר ושל אזור הצפון כולו. הפארק ישמש בין היתר למגורי עשרות אלפי הסטודנטים שלומדים באוניברסיטת חיפה ובטכניון, כמו גם לדיור מוגן, תעשייה, מלונאות, מסחר ובילוי. חברות הנדל"ן המניב ג.ש.ם וסלע בינוי יקימו את שני מגדלי המגורים במתחם, בני 54 קומות כל אחד – המגדלים הגבוהים באזור הצפון.

באחרונה רכשה פדרמן שחם בית השקעות אופציה לרכישת חלקה במתחם, הכוללת זכויות לבניית 200 דירות קטנות (6,450 מ"ר עיקרי לצד שטחי שירות), כ-2,690 מ"ר מסחר וכ-13 אלף מ"ר משרדים. בנוסף קיימות זכויות להקמת מאות מקומות חניה בשתי קומות תת-קרקעיות, ובקומה עילית אחת. 

מה הופך את 4TECH להזדמנות ממשית שאין שנייה לה?

  • ניתן להשקיע בפרויקט בסכום צנוע של החל מ259,000 אלף שקל בלבד!
  • עליית ערך ודאית: על אף עליית מחירי הנדל"ן בעשור האחרון, חיפה וסביבתה עוד רחוקים ממיצוי הפוטנציאל שלהם.
  • הקרקע היא פרטית ומאושרת לבנייה וזמינה להתיר. שולמו היטלי השבחה והיטלי פיתוח. להערכת העירייה, כבר בתוך שנה יחלו המנופים לעלות על הקרקע ולהפוך את חזון הפארק למציאות.
  • הפארק צמוד למוסדות אקדמיים מובילים ובראשם הטכניון ואוניברסיטת חיפה, בהם לומדים למעלה מ-30 אלף סטודנטים. היצע המיטות במעונות הסטודנטים באזור, לעומת זאת, עומד על 3.000 בלבד.
  • עשרות אלפי הסטודנטים שיגורו במתחם ייתנו רוח גבית עזה למשרדים ולמתחמים המסחריים שיפעלו במקום, ויהוו עבורם כוח עבודה איכותי.
  • הפארק יציע מגוון עצום של מוקדי מסחר ותעסוקה לכל תושבי הצפון.
  • קישוריות מקסימלית לעיר: מקומתם ה-29, מגדלי המגורים יחוברו באמצעות שני גשרים ישירות לטכניון ולתחנת הרכבלית; בכביש דורי, הסמוך למתחם, פועלת תחנה המקשרת בין מרכזית המפרץ, הטכניון ואוניברסיטת חיפה; בנוסף, קיימת נגישות ישירה לתחנת המטרונית אשר עתידה לפעול 24/7.
  • מיקום אופטימלי: המתחם שלנו נמצא בלב מטרופולין חיפה, בכניסה הצפון-מערבית לעיר נשר, בצמוד לצומת הצ'ק פוסט: 8 דקות מנמל המפרץ החדש, וכ-15-10 דקות ממשרדי הממשלה, מנהרות הכרמל וכביש 6.
  • הארנונה במשרדים תהיה בסכום של 110 שקל בשנה – לעומת 280 שח בשנה המשולמת החיפה.

ראש העיר נשר, רועי לוי, מזמין יזמים ומשקיעים להגיע לפארק החדש וליהנות מהזדמנות עסקית נדירה: "פארק 4TECH הוא בשורה גדולה לתושבי הצפון, אבל לא רק להם. מדובר למעשה במרכז הארץ, שהרי נשר נמצאת בדיוק באמצע ובמרחק שווה מתל אביב מצד אחד, ומקרית שמונה מצד שני. 

"הקישוריות של הפארק היא פנטסטית: המטרונית, שהיא מערכת הסעת ההמונים הגדולה בישראל, תעבור שם בשני קווים בערך כל שלוש דקות, וגם הרכבל שיוצא מהצ'ק פוסט ומגיע עד לאוניברסיטה יעצור בתחנה שתמוקם בסמוך לפארק. העירייה משקיעה מאמצים כדי למשוך לפארק חברות ענק שישכרו בו משרדים, כשבין השאר הורדנו את הארנונה במתחם ל-25% מהארנונה למשרדים הנגבית באזור".

עוד הוסיף לוי: "פארק 4TECH יהיה 'עיר הסטודנטים של ישראל'. עירוב השימושים שיצרנו בו נעשה מתוך חשיבה הן על דיירי המתחם והן על משתמשי הקצה – חברות הענק והעסקים הקטנים שיקבעו בו את משכנם. החזון שלנו הוא שכל בעל עסק או עובד בחברה יוכל לשים את הילד בגן שנמצא בפארק ולעלות ברגל למשרד, ובצהריים – לרדת לאכול במסעדה". 

צרו איתנו קשר עוד היום וקבלו פרטים על השקעה בפארק 4TECH.

בברכה,

אור שחם,

מנכ"ל ובעלים פדרמן שחם בית השקעות