הוד השרון הר 1202

*הקרקע אינה זמינה לבנייה*
 

הר 1202 הוד השרון 

 

אם חיפשתם דוגמא אולטימטיבית לעיר בישראל שיודעת לשחק עם הקלפים שחולקו לה – אל תחפשו רחוק יותר מהוד השרון. העיר הממוקמת באזור המרכז משלבת באופן סימולטני מרקם עירוני עם סביבה כפרית מלאה בפארקים וגנים ירוקים. בתוך כל זה, העיר רושמת מדי שנה עלייה במדדי הצמיחה הכלכלית, החברתית והחינוכית. כל אלו יחדיו הופכים את הוד השרון לאחת מהערים המובילות בישראל, לבטח באזור מרכז הארץ כולו.

 

לצד תוכנית המתאר של הוד השרון (לחצו כאן לכתבה המלאה ב-"כלכליסט") שצפויה להכפיל את כמות התושבים בעיר מ- 64 אלף ל-128 אלף תושבים, אושרה גם תוכנית הר 1202 הוד השרון באזור הצפון-מזרחי של העיר: במסגרת התוכנית המשתרעת על פני שטח בן 1,287 דונם תוקם שכונת מגורים חדשה ובה למעלה מ- 4,200 יחידות דיור חדשות, מתחמי תעסוקה ומסחר, מתחמי ספורט ונופש ומוסדות ציבוריים. וכמובן, כיאה לעיר שרוצה להמשיך ולשמור על ערכי הטבע היפהפה שלה, אל הבנייה האינטנסיבית של התוכנית יתווספו עוד שכבות של פארקים ירוקים בהוד השרון.

 

זאת ועוד, תושבי השכונה החדשה בצפון-מזרח הוד השרון ייהנו גם מקרבה לתחנות רכבת ועורקי תחבורה מרכזיים, ביניהם כביש 531 המחבר בין כביש מס' 6 במזרח וכביש 5.

 

מכוח תוכנית הר 1202 הוד השרון שזכתה לאישור על ידי הוועדה המחוזית ב-2015, לצד תוכנית המתאר העירונית של הוד השרון (הר/2050), האזור כולו עובר בימים אלו מתיחת פנים משמעותית. במילים אחרות, התוכנית הזו ניצבת בראש סדר העדיפויות של עיריית הוד השרון. אז אם חשבתם להרוויח מהשקעת נדל"ן ייחודית – מומלץ להציב את תוכנית הר 1202 הוד השרון הזו בראש סדר ההשקעות שלכם.

   

יתרונות פרויקט הר 1202 הוד השרון:

  • 4,217 יחידות דיור חדשות
  • 230 אלף מ"ר שטחי תעסוקה
  • 40 אלף מ"ר שטחי מסחר
  • הפרויקט תוכנן על פי חזון משרד דב קורן אדריכלים
 

מצב תכנוני: