עיר ימים חדרה

עיר ימים חדרה
פרויקט עיר ימים חדרה
תוכנית רובע הים חדרה
"עיר ימים חדרה"
*הקרקע אינה זמינה לבנייה*
 

פרויקט עיר ימים חדרה

   

בשנים האחרונות ומבלי ששמנו לב, העיר חדרה הצליחה לבנות לעצמה מוניטין גבוה ומכובד במיוחד. לפתע הפכה חדרה לככב בדירוג איכות חיים, מגורים, חינוך ותעסוקה בישראל - ובהמשך ישיר לכך, פרויקטים נדל"ניים ממשיכים לצוץ בעיר מכל עבר, מלונות מפוארים צומחים לאורך רצועת החוף (שגם מתחדשת במרינה יוקרתית), וכיום בשנת 2021 – חדרה נהייתה לעיר אטרקטיבית אשר מושכת אליה אוכלוסייה צעירה ומבוגרת, משכילה ומגוונת.

 

מופתעים? אין סיבה. להיפך. מה שמפתיע זה איך רק בעשור האחרון שינתה חדרה את פניה ולא עוד הרבה לפני כן. אחרי הכול, העיר נמצאת במיקום אסטרטגי (בין חיפה לתל אביב), נהנית מקרבה לרצועת חוף יפהפייה, ואפילו מנגישות לעורקי התנועה המרכזיים בישראל.

 

חדרה היא הרבה יותר מעיר פריפריאלית עם ארובות גבוהות... היא התפוח האדמה הלוהט ביותר בשוק הנדל"ן הישראלי. כי כשהיצע הקרקעות הפנויות בישראל נמוך בצורה דרמטית (וככל שחולפות השנים הוא רק הולך ונהיה מצומצם יותר), קרקע איכותית שזמינה להשקעה היא מצרך נדיר במחוזותינו. לבטח קרקע במרחק של 400 מ' בלבד מחוף הים ומצויה בסטטוס תכנוני מתקדם. מה שמוביל אותנו לפרויקט "עיר ימים חדרה".

 

פרויקט עיר ימים חדרה (או בשמו השני: "עין הים חדרה") משתרע על פני 2,500 דונמים. הפרויקט מציג רובע מגורים חדש ואזור מלונאות על רצועת החוף הצפון-מערבית בעיר, בעוד 1,100 דונמים משטח הפרויקט מיועדים להכשרת פארקים ירוקים, מגרשי גולף ומבני ציבור. שכונת המגורים בעיר ימים חדרה כוללת כ- 10,000 יחידות דיור, אזור מלונאות כולל 1,400 חדרי מלון, ואת רצועת החוף מקשטת טיילת מרשימה באורך 2.5 ק"מ ובה מסעדות, בתי קפה ואפילו מרינה יוקרתית לעגינת כ-650 כלי שייט.

 

על תכנון רובע עיר ימים חדרה אחראי משרד האדריכלים 'לייטרסדורף' לאחר שהתמודד מול עשרות משרדים מובילים ונבחר לזוכה במכרז. האדריכל היהודי טומס לייטרסדורף הוא שם דבר כשזה מגיע לפרויקטים בערי חוף, ברזומה שלו תמצאו פרויקטים בינלאומיים בפלורידה שבארה"ב וכן בערים שונות בחוף השנהב. בישראל, לייטרסדורף הוביל פרויקטים אטרקטיביים ומצליחים במיוחד דוגמת פרויקט עיר ימים נתניה, פרויקט החוף הדרומי באילת וחוף קליה בים המלח.

 

אנו בפדרמן-שחם מזמינים אתכם להרוויח מתנופת הפיתוח של העיר חדרה, ולהצטרף אלינו להשקעה בקרקעות של פרויקט עיר ימים חדרה – קרקעות שערכן צומח מיום ליום ועל פי כל התחזיות צפויות לחצות רף של מיליון ש"ח.

 

מצב תכנוני:

  • התוכנית הופקדה בוועדה המחוזית
  • פריים לוקיישן בחדרה בצמוד לקו החוף בעיר
  • העירייה המקומית היא היזמית של "עיר ימים חדרה"
  • רישום בטאבו עבור כל רוכש וליווי ע"י משרד עו"ד מוביל
  • הקרקע הינה קרקע פרטית עם רישום בטאבו