רובע הנחל אשדוד

פרויקט "רובע הנחל אשדוד"

תקראו טוב טוב את המילים הבאות: העיר אשדוד הולכת ונהיית יעד פופולרי עבור השקעות נדל"ן בישראל. כן, בשנים האחרונות אשדוד עוברת מהפכה של ממש. מדובר בעיר ה-6 בגודלה בישראל מבחינת היקף האוכלוסייה שלה (שעומד נכון להיום על קרוב לרבע מיליון תושבים), עיר שחווה תנופת פיתוח אדירה כבר תקופה ארוכה בהתאם לחזון העירייה המקומית.

בשנים האחרונות נולדו באשדוד המוני פרויקטים למגורים (לרבות רובע נחל אשדוד אליו נגיע כעת), התווספו שטחי מסחר ותעסוקה רבים באשדוד, שטחי תעסוקה ותיירות, והעיר אפילו הולכת להתקשט בנמל חדש לחלוטין ותיהנה משדרוג של המרינה הקיימת.

אפשר לומר שאשדוד מתקדמת אל עבר סטטוס של מטרופולין בולט בישראל. מחירי הדירות והקרקעות בעיר ממשיכים את מגמת העלייה שלהן כשאת קו הרקיע העירוני תופסים מגדלי יוקרה, מבנים רבי קומות, מבני משרדים ועוד פרויקטים לבנייה שיושבים וממתינים בקנה. אל כל הפרויקטים הללו נוהרים יותר ויותר משקיעים ודיירים שהביטו מן הצד בצמיחה של העיר ורוצים להיות חלק מכך כל עוד המחירים עדיין נגישים.

 

ועכשיו הגענו אל ההזדמנות הייחודית שלכם להשקעת נדל"ן רווחית. רובע הנחל אשדוד, פרויקט מגורים שממוקם בסמוך אל חוף הים, בקרבת עורקי התחבורה המרכזיים ושטחי מסחר ותעסוקה רבים. הפרויקט משתרע על פני 667 דונם עליהם ייבנו כ- 15 אלף יחידות דיור חדשות בתמהיל מגוון - דירות המתאימות לזוגות צעירים ודירות עבור משפרי דיור. איפה בדיוק? בין אשדוד במערב, בני דרום וניר גלים מצפון וכביש 4 ממזרח, ממש על שפת נחל לכיש.

 

את הביטחון והגיבוי למשקיעים בפרויקט רובע הנחל אשדוד מעניק תקן 22 לשמאות מקרקעין. תקן זה מעוגן בחוק ומהווה אינדיקטור אובייקטיבי עבור כל משווקי הקרקעות וכל משקיעי הנדל"ן. תקן 22 מספק לכם בדיקת שמאי מקיפה של עתודות הקרקע למכירה, היתכנות כלכלית וצפי פרק הזמן עד להפשרה והכשרת הקרקעות בפרויקט. תקן 22 לשמאות מקרקעין הוא יוזמה מבורכת עבור משקיעי נדל"ן בישראל. הוא זה ש"כופה" על כל הצדדים המעורבים בפרויקט שקיפות מלאה באשר למחירו הנוכחי והעתידי של הקרקע/הנכס לפני ואחרי ההשקעה.

 

כשזה נאמר, דעו לכם כי לפי דו"ח שמאות ע"פ תקן 22 – השבחת קרקעות ברובע נחל אשדוד יכולה להסתכם עבורכם ברווח של עשרות אחוזים!. כניסה מוקדמת לפרויקט רק תגדיל את הסיכויים שלכם להשגת תשואה גבוהה יותר.

 

לסיום, אם תחושת הביטחון היא פרמטר בלתי נפרד עבורכם כשמדובר בהשקעת נדל"ן בישראל, היו סמוכים ובטוחים שרובע הנחל אשדוד זהו הפרויקט שיוכל להבטיח לכם זאת ולהשיג עבורכם נחת כלכלי בעתיד. ברובע נחל אשדוד נמצאות עתודות הקרקע האחרונות בהחלט שבעיר. קרקעות שבעיני רבים, טומנות בחובן הזדמנות נדירה עבורכם להיכנס להשקעת נדל"ן אטרקטיבית שצפויה לשפר את העתיד הכלכלי שלכם.

 

יתרונות פרויקט "רובע הנחל אשדוד" :

  • 15 אלף יחידות דיור חדשות
  • מבני מגורים רבי קומות במרכז המתחם ובתים נמוכים בצדו המזרחי
  • דירות בתמהיל מגוון עבור משפחות, צעירים ומבוגרים
  • הפרויקט נתון תחת פיקוחו הקפדני של תקן 22 לשמאות מקרקעין

מצב תכנוני :

  • הקרקעות כוללות רישום מלא בטאבו וזכויות במתחם
  • קיימות תוכניות בנייה מפורטות עבור מתחמים צמודים באשדוד
  • הקרקע היא פרטית וניתנת למימוש בכל זמן
 

*הקרקע אינה זמינה לבנייה