השקעות בחו"ל

השקעות בחו"ל

 

היום כבר כולם יודעים שהשקעות נדל''ן לא מתחילות ונגמרות רק בתוך ישראל הקטנטונת. העולם הוא גדול ומלא בהזדמנויות השקעה, בעיקר בענף הנדל"ן שמציע לנו שפע עשיר ומגוון יותר של נכסים מעבר לים.

 

אנחנו בפדרמן-שחם לא עוצרים בכחול-לבן. כי כבר שנים רבות שבית השקעות הנדל''ן שלנו מצליח לאתר הזדמנויות השקעה רווחיות בשוק הנדל''ן בחו"ל ולהביא אותן עד אליכם.

 

ועל רקע הדברים הללו, האם גם אתם רוצים להרוויח מהשקעות נדל''ן בחו"ל? האם נחשפתם כבר לעובדה שניתן להשקיע בנדל"ן בחו"ל עם הון עצמי נמוך יותר מהנדרש בשוק הנדל"ן הישראלי? מעולה. אז כעת נגלה לכם איך בכלל תוכלו להתחיל ועד כמה זה חשוב עבורכם ועבור הכסף שלכם להשקיע בחו"ל עם בית השקעות מקצועי ומנוסה.

 

בשנת 2021 משקיעים ישראלים ממשיכים לזרום בהמוניהם אל שוק הנדל"ן בארה"ב וברחבי העולם, מתוך ידיעה כי ממוצע התשואות על השקעות נדל"ן בישראל נע סביב 3%-5% בעוד מעבר לים הממוצע הזה מטפס עד לכדי 9% ומעלה. במקומות רבים בעולם ישנה מדיניות מס הרבה יותר ידידויות למשקיעים מאשר מדיניות המס בשוק הנדל"ן הישראלי. ברמת התשואות מהשקעות נדל"ן בחו"ל, הרי שניתנת לכם אפשרות להצטרף לעסקאות סולידיות שמבטיחות תשואות גבוהות אפילו פי 3 מהתשואות שבאפשרותכם להרוויח בארץ.

 

בתקופה הנוכחית זה נהיה נפוץ במיוחד בקרב תושבים ובתי עסק לנדוד בין שלל נכסים מושכרים. בהתאם לכך, בשנים האחרונות נוצר צורך ממשי עבור נכסים – מבני מגורים להשכרה/השבחה, מתחמי מולטי פמילי (לחצו כאן לכתבה על פדרמן-שחם ב-"כלכליסט"), השקעה בדירות עבור "פליפים", מבני משרדים עם שוכרים בסטנדרט טריפל A ועוד ועוד ועוד. שוק השכירות בחו"ל הרבה יותר מגוון ואינטנסיבי מזה בישראל. ושווקים רבים ברחבי העולם מציעים הזדמנויות השקעה חכמות יותר עבור משקיעים ישראלים.

 

כשזה נאמר, מהו הדבר החשוב ביותר כשזה נוגע להשקעות נדל"ן בארה"ב? או בכלל בהשקעות נדל"ן בחו"ל שמתבצעות ב"שלט רחוק"? הדבר החשוב ביותר עבור זה תחושת הביטחון של המשקיע שזקוק לאמון מלא בינוי לבין בית ההשקעות דרכו הוא משקיע בטריטוריה רחוקה ולא מוכרת. משקיע שרוצה להרוויח מהשקעות נדל"ן מחוץ לגבולות המדינה זקוק לבית השקעות מקצועי שמחזיק ברזומה מכובד ומאחוריו כברת דרך ארוכה ומוצלחת בשווקי הנדל"ן בחו"ל. בית השקעות עם צוות מקצועי שבקיא בכללי המשחק מעבר לים ומכיר את כל השחקנים עצמם, בדק את הנכסים באופן פיזי והתוודע לכל הנפשות הפועלות בשטח, טווה שיתופי פעולה עם ברוקרים, קבלנים ושיפוצניקים, ועם שלל חברות ניהול, בנקים ורואי חשבון.

 

אצלנו אתם זוכים לליווי צמוד ואישי מטעם אנליסטים, כלכלנים, יועצי מימון, עורכי דין ורואי חשבון מקצועיים הבוחנים עשרות השקעות מידי חודש בחודשו על פני מספר רב של שנים. רק ההשקעות שצלחו את הבדיקות המחמירות ואת המלצות חברי דירקטוריון – מגיעות לשלב גיוס המשקיעים. וכאן בדיוק אתם מצטרפים להשקעת נדל"ן בחו"ל שיש בכוחה לשלש את ההון העצמי שלכם.

 

השקעות נדל"ן בחו"ל עם קבוצת פדרמן-שחם מתבצעות בשקיפות מלאה בין כל הצדדים. ההשקעה שלכם מתנהלת בחשבון נאמנות מסודר (מרכיב קריטי בהשקעות בחו"ל) ובגיבוי של בנק בינלאומי המבצע בדיקות הנאותות והערכת שמאות לנכסים. אנו דואגים להכניס אתכם בשערי שוק הנדל"ן מעבר לים בידיעה שההשקעה שלכם מוגנת ומנותבת בצורה מקצועית וחכמה שתמקסם את הרווחיות שלה.