השקעות בחו"ל

השקעות נדל"ן בחו"ל

   

חשבתם איך להשקיע בנדל"ן בחו"ל? נחשפתם לעובדה שניתן להשקיע בחו"ל גם עם הון עצמי נמוך, נמוך יותר מהנדרש בשוק הנדל"ן בישראל? מעולה. כעת נגלה לכם איך בכלל תוכלו להתחיל ולמה זה כל כך קריטי לכם ולכסף שלכם להשקיע בחו"ל דרך צוות מקצועי ומנוסה.

 

וזו המציאות בשטח: משקיעים ישראלים ממשיכים לזרום בהמוניהם אל שוק הנדל"ן בארה"ב וברחבי העולם, מתוך ידיעה כי ממוצע התשואות על השקעות נדל"ן בישראל נע סביב 3%-5% בעוד מעבר לים הממוצע הזה מטפס עד לכדי 9% ומעלה. במקומות רבים בעולם ישנה מדיניות מס הרבה יותר ידידויות למשקיעים מאשר מדיניות המס בשוק הנדל"ן הישראלי. ברמת התשואות מהשקעות נדל"ן בחו"ל, הרי שניתנת לכם אפשרות להצטרף לעסקאות סולידיות שמבטיחות תשואה גבוהה אפילו פי 3 מזו שתוכלו להרוויח בישראל.

 

בתקופה הנוכחית זה נהיה נפוץ במיוחד בקרב תושבים ובתי עסק לנדוד בין שלל נכסים מושכרים. בהתאם לכך, בשנים האחרונות נוצר צורך ממשי עבור נכסים – מבני מגורים להשכרה/השבחה, מתחמי מולטי פמילי (כתבה על פדרמן-שחם ב"כלכליסט"), השקעה בדירות עבור "פליפים", מבני משרדים עם שוכרים בסטנדרט טריפל A ועוד ועוד ועוד. שוק השכירות בחו"ל הרבה יותר מגוון ואינטנסיבי מזה בישראל. ושווקים רבים ברחבי העולם מציעים הזדמנויות השקעה חדשות ורווחיות יותר עבור משקיעים ישראלים.

 

יחד עם זאת, כל מה הדבר החשוב ביותר למשקיע כשמדובר בהשקעות נדל"ן בארה"ב? או בכלל בהשקעות נדל"ן בחו"ל שמתבצעות ב"שלט רחוק"? הדבר החשוב ביותר עבור המשקיע זה תחושת הביטחון. לדעת שקיים אמון מלא בינוי לבין בית ההשקעות דרכו הוא משקיע בטריטוריה לא מוכרת.

 

בשל כך, משקיע זקוק לבית השקעות מקצועי שמחזיק ברזומה מכובד בשוק הנדל"ן העולמי וכבר השאיר כברת דרך מאחוריו. שבקיא בכללי המשחק מעבר לים ומכיר את כל השחקנים עצמם לאחר שהגיע לשטחי הנכסים והתוודע לכל הנפשות הפועלות בשטח, יצר שיתוף פעולה אל מול הברוקרים, הקבלנים והשיפוצניקים, חברות הניהול ורואי החשבון. וחשוב מכל, שכל תהליך ההשקעה יתבצע בשקיפות מלאה בין כל הצדדים וההשקעה מתנהלת בחשבון נאמנות מסודר (תמיד תבדקו זאת) עם גיבוי של בנק בינלאומי שמבצע את  בדיקות הנאותות והערכות השמאי הרלוונטיות לנכסים.

 

רק ככה תוכלו להיכנס בשערי שוק הנדל"ן מעבר לים בידיעה שההשקעה שלכם מוגנת ומנותבת בצורה מקצועית וחכמה שתמקסם את הרווחיות שלה.

 

אנו בפדרמן-שחם מומחים באיתור ובדיקה קפדני שמתבצע ע"י הצוות המקצועי והגדול שלנו – שמנתח לפרטי פרטים את כדאיות ההשקעה על מנת להבטיח את הרווחיות שלכם. אצלנו אתם זוכים לליווי צמוד ואישי מטעם אנליסטים, כלכלנים, יועצי מימון, עורכי דין ורואי חשבון מקצועיים הבוחנים עשרות השקעות מידי חודש בחודשו על פני מספר רב של שנים. רק ההשקעות שצלחו את הבדיקות המחמירות ואת המלצות חברי דירקטוריון – מגיעות לשלב גיוס המשקיעים. וכאן בדיוק אתם מצטרפים להשקעת נדל"ן בחו"ל שיש בכוחה לשלש את ההון העצמי שלכם.