מגרשים וקרקעות

מגרשים וקרקעות להשקעה 

   

פדרמן-שחם בית השקעות נדל"ן מביא לכם מגוון רחב של אפשרויות להשקעה בקרקעות ובמגרשים בפרויקטים מבטיחים בישראל. הצוות המקצועי והאיכותי שלנו יודע לאתר עבורכם השקעה בקרקעות שמתבצעת במהירות גבוהה יותר מהמקובל, ומניבה תשואה בפרק זמן קצר מהרגיל.

אצלנו תמצאו שילוב אידיאלי של יכולות ייזום, תכנון וביצוע, לצד חזון עסקי המקדש עמידה בסטנדרטים גבוהים ביותר ומקצועיות חסרת פשרות המתעכבת על כל פרט ופרט. ולא פחות חשוב מכך – תזכו בשירות אישי וליווי צמוד מטעם אנשי מקצוע מנוסים בשוק הנדל"ן.

לנו בפדרמן-שחם ישנה השקפת העולם הוליסטית באשר למערכת היחסים עם המשקיעים שלנו: אנו חותרים באופן תמידי לאמינות, מהימנות, הוגנות ושקיפות מלאה מול כל משקיע ומשקיעה. אלו הם יסודות המוניטין הגבוה של חברתנו והם יעניקו לכם את הביטחון והרווחה הדרושים לכם בדרך להשקעה במגרשים וקרקעות ישראל.

 

למה כדאי לכם להשקיע בקרקעות?

 

קיימות שתי סיבות פשוטות לכך שערך הקרקעות בארצנו הקטנה ימשיך לגדול: הראשונה, כאמור, היצע מוגבל. השנייה, היקף התושבים בישראל צומח בקצב גבוה. נכון להיום מדינת ישראל מונה כ- 9.4 מיליון תושבים ושיעור גידול האוכלוסייה השנתי שלנו עומד על 1.6%. לפי כל התחזיות –  אוכלוסיית ישראל תכפיל את עצמה במהלך שלושת העשורים הקרובים.

 

על רקע כל הנתונים הללו, קרקעות מיועדות להפשרה והכשרה נחשבות להשקעת נדל"ן נבונה ובטוחה. בטח במדינה שבה יחס השטח אל מול קצב גידול האוכלוסייה משקף היתכנות לפיצוץ אוכלוסין (מה שהוביל את הממשלה להקים את הותמ"ל במטרה למנף את קצב הפשרת הקרקעות והבנייה בישראל). לכן, בשנים הקרובות, מי שישכיל להשקיע בקרקעות הנכונות צפוי אך ורק להרוויח מכך בעתיד.