מימון והשלמת הון

מימון והשלמת הון 

   

יזמים קבלנים או קבוצות רכישה שמעוניינים להשקיע בפרויקט נדל"ני חדש, לעיתים קרובות זקוקים למקורות מימון נוספים שישלימו את ההון העצמי אותו הצליחו לגייס. בהנחה ומדובר בפרויקטים גדולים ושאפתניים במיוחד, או במידה וליזם ישנה כוונה להשקיע במספר פרויקטים שונים עם פוטנציאל לתשואה גבוהה - כאן נולד הצורך להשלמת הון עצמי ומימון בנקאי. וכאן קבוצת פדרמן-שחם מביאה לכם את הניסיון הרב והכלים הייחודיים למציאת פתרונות פיננסיים אופטימליים עבורכם.

חברת פדרמן-שחם מעניקה שירותים נרחבים באיתור השלמות הון עצמי עבור יזמים, קבלנים קבוצות רכישה ולווים פרטיים. הלקוחות שלנו זוכים למעטפת שירותי גיוס אשראי מקיפה המתחשבת בכלל הצרכים הכלכליים שלהם: החל מליווי בנקאי עם ייעוץ והכוונה להשלמת הון עצמי ככל שנדרש עבור מימון רכישת אמצעי שליטה, דרך הלוואות גישור למטרת אקזיט רווחי או השלמת הון עבור פרויקטים של נדל"ן ותשתיות.

גיוס מרכיב השלמת הון עצמי עבור פרויקטים בתחום הנדל"ן הינו הליך מורכב אשר דורש התמקצעות והבנה מעמיקה בנושאים משפטיים, כלכליים ותחום מימון וגיוס האשראי על שלל סוגיו. לנו יש את הידע והקשרים מול מרבית גופי המימון החוץ בנקאיים והבנקאיים בישראל אשר מתמחים בהלוואות מזנין (המאופיינות ביחס תשואה-סיכון אידיאלי) ובהשלמת הון עצמי עבור מימוש המטרה שלכם.