משכנתאות וליווי פיננסי

ייעוץ משכנתאות וליווי פיננסי

 

משכנתאות והלוואות הן אתגר משמעותי ביותר בכל שלב בחיינו. כדי להתמודד עם אתגרים כאלו בצורה חכמה מומלץ לגייס את כל המשאבים היעילים שיסייעו לכם להגשים את האינטרס הכלכלי שלכם ולגלות התנהלות פיננסית נבונה. לכן, שילוב של מוחות מקצועיים ומנוסים יגדיל בצורה משמעותית את הסיכויים שלכם לממש את האינטרס הזה.

 

אנו בפדרמן-שחם פיננסים משכנתאות וליווי פיננסי מתמחים במתן שירותי ייעוץ משכנתאות, הלוואה לכל מטרה, הלוואות לעסקים, הלוואה כנגד שעבוד נכס, איחוד הלוואות, ליווי וניהול קבוצות רכישה – הצוות שלנו מעניק פתרונות פיננסיים וייעוץ והכוונה שיקדמו את כל המטרות הכלכליות שלכם, ובהתאם לצרכים האישיים שלכם. השירותים שלנו כוללים:

 
  • בניית תמהילי משכנתא אופטימאליים
  • גיוס משכנתאות בנקאיות לרוכשי דירות
  • גיבוש תוכנית כלכלית נבונה הכוללת ייעוץ והכוונה אישית
  • גיוון מסלולי משכנתא שיעניקו לכם שליטה על תנודתיות ההחזר החודשי
  • מחזור משכנתאות קיימות תוך הוזלת המשכנתא ומקסום התאמתה לצרכים שלכם
 

לחברה שלנו היכרות רבת שנים עם המערכת הבנקאית והנפשות הפועלות בשוק המשכנתאות בישראל. אנו עובדים עם הבנקים המובילים ביותר למשכנתאות (ללא כל העדפה לבנק כזה או אחר) ותמיד שמים לנגד עינינו את טובתכם בלבד.

 

בפדרמן-שחם תזכו לייעוץ והכוונה מטעם אנשי מקצועי איכותיים ועתירי ניסיון, בעלי הבנה פיננסית מעמיקה ודרכי חשיבה יצירתיות להשגת משכנתאות והלוואות בתנאים החסכוניים ביותר, ובעלי יכולת לגלות ולבחון את כל הנתיבים המוכרים וגם הפחות מוכרים של עולם המשכנתאות. אנו פועלים מתוך רציונל לחסוך מכם סחבת בירוקרטית וטביעה בים של התלבטויות וחישובים פיננסיים –  במטרה לנווט אתכם אל חוף מבטחים כלכלי שיממש את האינטרסים והצרכים שלכם.

 

על מנת להפוך את החזון הזה למציאות: אנחנו מתחייבים לפעול מולכם ביושר, בהגינות ובשקיפות מלאה לאורך כל הדרך. ללמוד כל הזמן, לחקור ולהישאר מעודכנים בכל המידע הנחוץ על מנת לשפר באופן תמידי את המקצועיות שלנו. לפעול בצורה המקצועית והיסודית ביותר שניתן למענכם ולנהוג בכל משכנתא כאילו הייתה זו המשכנתא האישית שלנו. החלונית בתחתית הדף היא בשבילכם. השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם במהירות כדי למצוא אתכם יחד את המשכנתא המושלמת עבורכם.