משכנתאות וליווי פיננסי

משכנתאות וליווי פיננסי

 

כל משכנתא באשר היא מציבה אתגר משמעותי בכל שלב בחיינו. כדי להתמודד עם האתגר הזה בצורה חכמה מומלץ לגייס את כל המשאבים היעילים שיסייעו לכם להגשים את האינטרס הכלכלי שלכם. לכן, שילוב של מוחות מקצועיים ומנוסים מסוגל להגדיל בצורה משמעותית את הסיכויים שלכם לממש את האינטרס הזה.

 

אנו בפדרמן-שחם פיננסים משכנתאות וליווי פיננסי מתמחים במתן שירותי ייעוץ והכוונה בתחום המשכנתאות: תהליך לקיחת משכנתא חדשה, מיחזור משכנתא, הלוואה לכל מטרה, משכנתא כנגד שעבוד נכס ועוד מגוון שירותי משכנתאות שיקדמו את כל המטרות הכלכליות שלכם. השירותים שלנו כוללים:

 
  • בניית תמהילי משכנתא אופטימאליים
  • גיוס משכנתאות בנקאיות לרוכשי דירות
  • גיבוש תוכנית כלכלית נבונה הכוללת ייעוץ והכוונה אישית
  • גיוון מסלולי משכנתא שיעניקו לכם שליטה על תנודתיות ההחזר החודשי
  • מחזור משכנתאות קיימות תוך הוזלת המשכנתא ומקסום התאמתה לצרכים שלכם
 

לחברה שלנו היכרות רבת שנים עם המערכת הבנקאית והנפשות הפועלות בשוק המשכנתאות בישראל. אנו עובדים עם הבנקים המובילים ביותר למשכנתאות (ללא כל העדפה לבנק כזה או אחר) ותמיד שמים לנגד עינינו את טובתכם בלבד.

 

בפדרמן-שחם תזכו לייעוץ והכוונה מטעם אנשי מקצועי איכותיים ועתירי ניסיון, בעלי הבנה פיננסית מעמיקה ודרכי חשיבה יצירתיות להשגת משכנתאות בתנאים החסכוניים ביותר, ובעלי יכולת לגלות ולבחון את כל הנתיבים המוכרים וגם הפחות מוכרים של עולם המשכנתאות. אנו פועלים במטרה לחסוך מכם סחבת בירוקרטית ולמנוע מכם לטבוע בים של התלבטויות וחישובים פיננסיים – ולנווט אתכם אל חוף מבטחים שיממש את האינטרסים הכלכליים שלכם.

 

על מנת להפוך את החזון הזה למציאות: אנו מתחייבים לפעול מולכם ביושר, בהגינות ובשקיפות מלאה לאורך כל הדרך. להקפיד ללמוד ולהשתפר באופן תמידי, לחקור ולהתעדכן בכל פיסת מידע הכרחית שבכוחה לשפר את תנאי המשכנתא שלכם. הרציונל הוא לפעול מולכם בצורה המקצועית והיסודית ביותר שניתן ולנהוג בכל משכנתא כאילו הייתה זו המשכנתא האישית שלנו. החלונית בתחתית הדף היא בשבילכם. השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם במהירות כדי למצוא יחד את המשכנתא המשתלמת ביותר עבורכם.